Usługi budowlane
Oferta nieruchomosci
Formularz kontaktowy
http://www.klimex-3.pl/?uslugi-i-produkty,4

Firma rozwija swoją działalność w zakresie pośrednictwa na rynku obrotu nieruchomościami w oparciu o licencje nr 17765.

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI TO NIEZAWODNE WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZMIERZAJĄCYCH DO ZAWARCIA UMÓW:

1. Nabycia lub zbycia praw do nieruchomości.

2. Nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, spółdzielczego prawa do lokalu użytkowego lub prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej.

3. Najmu lub dzierżawy nieruchomości albo ich części.

4. Innych niż określone w pkt. 1 –3, mających za przedmiot prawa do nieruchomości lub ich części.

Współpracujemy z notariuszami.

Przygotowujemy i aktualizujemy stan dokumentów do zawarcia niezawodnych umów.

Współpracujemy z bankami kredytującymi transakcje.

DUŻĄ WAGĘ KŁADZIEMY NA PROMOCJĘ KAŻDEJ OFERTY

•LISTA POSZUKUJĄCYCH

•OGŁOSZENIA –prasa, internet, gabloty, banery

•AGENCJE WSPÓŁPRACUJĄCE

Firma ma zamiar również rozwijać swoją działalność w budownictwie poszukując przede wszystkim rzetelnych pracowników i doświadczonych partnerów w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego, których stale rekrutuje wraz z rozwojem swojej działalności opartej o nowoczesne systemy transparentnego zarządzania i nadzoru wszystkich zadań i skutecznej realizacji podjętych projektów.

Uznając fakt, iż jedynym świadectwem firmy jest rzetelność, jakość i terminowość wszystkich zrealizowanych robót, usług i pełne zadowolenie klienta, proponujemy realizację usług nawet najdrobniejszych, sprawdzających, ponieważ dobra firma musi w jednakowo dobrych standardach realizować każde zlecenie a dowodem rzetelności i uczciwości jest dbałość o najmniejsze umowne zobowiązania

 • Nasza oferta 2

  Humniska. Dom na dużej działce w ładnej okolicy. Dom drewniany,pokryty blachą ocynkowaną. Rok budowy 1957 na działce 1,6 ha. Trzy pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, komora z wejściem na strych, niepodpiwniczony. Ściany otynkowane częściowo wytapetowane. Podłogi drewniane pomalowane na olejno. Łazienka i przedpokój wykafelkowane. Ogrzewanie gazowe lub piec kaflowy. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Woda bieżąca ze studni zaopatrzonej w hydrofor. W obrębie działki dodatkowo stajnia murowana połączona ze stodołą pokryte blachą ocynkowaną. Nieruchomość położona w ustronnym miejscu z pięknym widokiem na okolice. Rewelacyjna oferta w świetnej cenie.
 • Nasza oferta 3

  Dwie działki pod zabudowę rekreacyjno – mieszkaniową w miejscowości Piłka. W lasach LUBLINIECKICH< Piękna okolica na skraju lasu w sąsiedztwie zamieszkałych zabudowań rekreacyjno – mieszkaniowych. Działki przy wytyczonej drodze dojazdowej o pow. 0,0877 ha i 0,0816 ha wew. osiedla mogą tworzyć jedną wielką nieruchomość z przeciwnej strony graniczącą z drogą na skraju lasu . Cena do negocjacji
 • Nasza oferta 4

  Działka budowlana w Zabrzu Maciejowie 1672m2, uzbrojona, wszystkie media + telefon, siła, kanalizacja, ogrodzona, wjazd od ulicy. Na działce dom 160m2 do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Możliwość podziału na dwie działki po 836m2.Wymiary działki 30m2/55m2. Dłuższy bok wzdłuż ulicy. Plan zagospodarowania przestrzennego: „funkcje mieszkaniowe”, Symbol: III.24.M. Jednorodzinne, bliźniak, budynki dwu-kondygnacyjne. Cena 400tys.do NEGOCJACJI!!! Kontakt tel. kom.:516 508 928
 • Zaplecze Gastronomiczne

  Nasza oferta1

  DUŻA NIERICHOMOŚĆ W CIESZYNIE

  Zagospodarowana działka (min. 2000 m2 ) z budynkiem mieszkalno – użytkowym (pow. użyt. 600m2), parkingiem, zapleczem gospodarczym, i gastronomicznym, garażem, przy drodze wylotowej w Cieszynie na Skoczów, Ustroń,- działający hostel- pensjonat z pełnym wyposażeniem, - do sprzedaży lub wynajęcia. Do kontaktu tel. Kom. 516 508 928.

  Kompleksowe projektowanie organizowanie partnerów i kooperantów, wykonawstwo i nadzór procesów inwestycyjnych w budownictwie.

Witrynie pozycjonowanie stron zapewnia liderseo.
Klimex-3 sp. z o.o.